Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

انتخاب زبان :

پشتیبانی: 77130782-021

021-77130841

 

ایام هفته: 09:00 الی 21:00

جمعه ها و تعطیلات: 10:00 الی 20:00

آدرس: تهران- بزرگراه رسالت (از غرب به شرق)- جنب ایستگاه مترو علم و صنعت- پلاک 404

فروشگاه خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد. (جهت مشاهده کروکی آدرس کلیک کنید)

قیمتها برای یک جفت (2 حلقه) لاستیک می باشد.

سبد خرید

0  محصول
0 ریال

سبد من

0 محصول 0 ریال
Go to cart

بدترین جمله ای که در زمان خراب شدن یکی از لاستیکهای خودروی خود (علاوه براینکه لاستیک شما دیگر قابل تعمیر نیست) ممکن است که بشنوید ,اینست که باید هر چهار لاستیک خودروی خود را, بجای تعویض فقط لاستیک معیوب, تعویض کنید.

این مسئله ممکن است که از سوی راننده خودرو اینگونه برداشت شود, که فروشنده به این دلیل که دوست دارد لاستیک بیشتری به شما بفروشد این توصیه را به شما می کند و شما از خود می پرسید که چرا وقتی سه لاستیک دیگر من همچنان ظاهر سالمی دارند باید بخاطر این لاستیک معیوب نیز تعویض شوند. برای پاسخ به این سوال دو دلیل مهم وجود دارد که چرا باید در چنین مواقعی هر چهار لاستیک خودوری خود را تعویض نمائید.(البته این مسئله بیشتر برای خودروهای اسپرت خارجی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد).

ابتدا اینکه, بیشتر خودروهای چهار محوره عمدتا از سوی سازنده خودرو نیز توصیه می شوند که هر چهار لاستیک بصورت همزمان تعویض شوند و علت آن اینست که هر چهار لاستیک باید محیط غلطشی یکسانی داشته باشند. حال اگر هر چهار لاستیک به یک صورت نباشند, نیروی پیشرانه متفاوتی به لاستیکهای چرخ از سوی کامپیوتر ماشین ارسال خواهد شد که این امر می تواند باعث اختلال در کار کامپیوتر خودرو شود. بعبارت دیگر, کامپیوتر ماشینهای چهار محوره عمدتا طوری طراحی می شوند که یک میزان کشتاور را به هر چرخ, بمنظور کاهش لغزش و افزایش تعادل, ارسال می کنند. حال زمانیکه یکی از لاستیکها جدید باشد در حالیکه سه لاستیک دیگر کارکرده باشند, کامپیوتر خودرو مقدار متفاوتی از محیط لاستیک را برای چرخ جدید و لاستیک کارکرده خواهد خواند و این امر باعث اختلال در کار کامپیوتر خودرو و نهایتا ارسال نیروی پیشرانه متفاوت به هر چرخ می شود.

دوم اینکه, لاستیکهای غیر همگن باعث نویز بیشتری می شوند و از راحتی رانندگی خودرو می کاهند. در صورتیکه چهار لاستیک یکسان باعث رسیدن به بهترین عملکرد چرخهای خودروی شما می شود. درک اهمیت یکسانی هر چهار لاستیک این نکته را به راننده یادآور میکند که علاوه بر یکسان بودن هر چهار لاستیک باید میزان باد هر چهار لاستیک نیز یکسان باشد و شرایط بالانس بودن آنها نیز همواره چک شود.

تهیه کننده: تهران تایر

 

 

ZO2 Comments

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...

اشتراک در خبرنامه

قیمت لاستیک و سایر محصولات

1-  قیمت لاستیک های ارائه شده در فروشگاه تهران تایر بر حسب واحد ریال و برای یک جفت لاستیک (2 حلقه) می باشد.

2- قیمت رینگ و تیوب و سایر محصولات ارائه شده در فروشگاه تهران تایر براساس واحد ریال و برای یک عدد محصول می باشد.

شبکه های اجتماعی تهران تایر

تماس با ما

آدرس : تهران- بزرگراه رسالت ( از غرب به شرق)- بعد از میدان رسالت- مابین چهار راه دردشت و اتوبان باقری(جلوتر از درب جنوبی مترو علم و صنعت)-پلاک 404

ایمیل: tehran.tire@gmail.com

تلفن پشتیبانی :

021-77130782

021-77130841

همراه:09121509773

کروکی آدرس